środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaPORADNIKWyciskarka wolnoobrotowa do 1000 zł

Wyciskarka wolnoobrotowa do 1000 zł

Robienie domowych soków z warzyw oraz owoców jest dla Ciebie interesujące? Powinieneś zainwestować w solidną wyciskarkę wolnoobrotową. Oczywiście nie musisz kupować sprzętu z najwyższej półki, ponieważ nie każdy może na to przeznaczyć odpowiednie środki finansowe. Na zakup sprzętu można przeznaczyć nawet do 1000 złotych, jest to jak najbardziej realne, lecz trzeba wiedzieć wśród jakich modeli szukać. Taka wyciskarka nie tylko zapewni dostęp do świeżo wyciskanych soków, ale przy okazji nie uszczupli zbytnio budżetu domowego. Warto zdecydować się przede wszystkim na rozwiązania proponowane przez firmę Hurom.

Hurom – wyciskarki wolnoobrotowa dla każdego

Hurom HA to odpowiednia wyciskarka wolnoobrotowa dla każdego. To urządzenie w wersji ślimakowej, przeznaczone dla osób, które lubią świeżo wyciskane soki z warzyw i owoców. Wyciskarka pionowa nie sprawi nikomu kłopotów w zakresie przechowywania, ponieważ cechuje się kompaktowymi rozmiarami. Jej atutem jest to, że sprawdzi się we wszystkich tradycyjnych kuchniach. Model ten wykonany jest z niezwykłą dbałością, pasuje do wielu różnych wnętrz. Wyciskarka posiada specjalne sito do soków klarownych, a oprócz tego do soków gęstych. W dowolnym momencie można również skorzystać z niezawodnej blokady kapania, dzięki czemu zadba się o porządek w swojej kuchni. Wałek ślimakowy takiej wyciskarki został wykonany z ultemu.

Dobrym wyborem dla zainteresowanych będzie także wyciskarka Hurom HP w wersji pionowej, która korzysta z silnika bezszczotkowego. Wyciskarka pracuje bardzo cicho, a więc można z niej korzystać o każdej porze dnia i nocy. Nie ma też żadnych problemów z jej komfortową obsługą. W modelu zastosowano specjalny korek niekapek, ale też sito do soków klarownych. Na uwagę zasługuje nowoczesny design.

W jakie jeszcze wyciskarki wolnoobrotowe można się wyposażyć?

Na rynku można znaleźć wiele wyciskarek wolnoobrotowych do kuchni, które nie będą kosztować więcej niż 1000 złotych. Przede wszystkim jest to model Matstone 6w1, który jest wyposażony w jeden ślimak. Wałek działa w tym przypadku z prędkością około 80 obrotów na jedną minutę. Użytkowników zaskoczy wysoka estetyka urządzenia, ale też silnik o sporej mocy – 200 W.

Kolejnym pomysłem, na który można przeznaczyć zebrane przez siebie środki finansowe jest ręczna wyciskarka Lexen Healthy Juicer 3G. Jak już zostało wspomniane sprzęt jest napędzany ręcznie, a więc działa niezależnie od dostępu do prądu. Wyciskarkę zabierze się ze sobą w każdą podróż, np. na obóz sportowy lub wycieczkę rodzinną.

Jaka wyciskarka do soków będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Taka, która będzie spełniać Twoje oczekiwania w stu procentach. To bardzo ważne, a więc sprawdź konkretne parametry techniczne prezentowanych wyżej urządzeń, ale najpierw określ swoje potrzeby. Dzięki wszystkim tym wyciskarkom wolnoobrotowym bez większych przeszkód przygotujesz dla siebie soki z ulubionych warzyw i owoców. Co najważniejsze nie będzie Ci to również zabierać dużo czasu, a niektóre modele mogą być zabierane w długą podróż.

Czytaj więcej TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read