środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaPORADNIKNowa hurtownia elektryczna online - elektryk-sklep.pl. Specjaliści w automatyce przemysłowej.

Nowa hurtownia elektryczna online – elektryk-sklep.pl. Specjaliści w automatyce przemysłowej.

Hurtownia elektryczna online – jak dokonywać zakupów poprzez sprawdzone sklep internetowy?

Hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl jest nowoczesnym sklepem internetowym prowadzonym przez Elektryk Sp. z o.o. – znaną firmę z wieloletnim doświadczeniem. Hurtownia dostarcza artykuły niezbędne elektrykom, elektrotechnikom, elektromechanikom, inżynierom elektryki, a także pasjonatom i specjalistom zajmującym się automatyką przemysłową. Produkty dostępne w sklepie firmy Elektryk cechują się wysoką jakością – pochodzą od renomowanych producentów. Sprawdź, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na zakupy w hurtowni elektrycznej online.

Nowoczesne instalacje elektryczne

Efektywność energetyczna każdego budynku wynika z odpowiedniego wykorzystywania jego potencjału. Ogromną rolę odgrywa w tej kwestii odpowiednia instalacja elektryczna oraz system zarządzania poszczególnymi urządzeniami wchodzącymi w jej skład. Najnowocześniejsze instalacje elektryczne składają się z zespołów urządzeń, które są zarządzane przez system umożliwiający sprawną optymalizację wykorzystywania energii. Poza inteligentnymi systemami wpływającymi na zarządzanie energią, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość poszczególnych elementów instalacji elektrycznych, które są stosowane podczas prac instalatorskich. Powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, które umożliwią podniesienie poziomu bezpieczeństwa i bezawaryjność sieci elektrycznej.

Montaż najnowocześniejszych instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i biurowych oferowany jest przez firmę Elektryk Sp. z o.o., która może pochwalić się 36-letnim doświadczeniem na polskim rynku. Dzięki długoletniej praktyce i szerokim możliwościom, firma oferuje instalowanie m.in. tras kablowych, sieci transformatorowych, oświetlenia (podstawowego, alarmowego i ewakuacyjnego), monitoringu CCTV, systemów kontroli dostępu KD, czy wcześniej wspomnianych zintegrowanych systemów zarządzania i monitorowania (BMS i KNX). Firma Elektryk wykonuje instalacje w sposób staranny i kompleksowy, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie wysokiego poziomu kontroli i bezpieczeństwa w każdym budynku.

Zakres działalności Elektryk

Elektryk Sp. z o.o. zajmuje się nie tylko wykonawstwem instalacji elektrycznych, lecz także szeroką gamą usług związanych z projektowaniem, produkcją i sprzedażą. Warto wiedzieć, że to właśnie długoletnie doświadczenie firmy pozwoliło na samodzielne projektowanie instalacji elektrycznych z urządzeniami sterującymi w postaci szaf rozdzielczych. Zaprojektowanie nowoczesnej i sprawnej instalacji rozpoczyna się zawsze od oceny dostępnych możliwości i środków. Zajmuje się tym wykwalifikowany sztab projektantów i kosztorysantów, którzy dysponują najnowocześniejszymi programami umożliwiającymi sprawne projektowanie instalacji. Każdy projekt przechodzi również wnikliwą ocenę specjalistów. Dzięki temu możliwe jest długotrwałe, bezawaryjne funkcjonowanie każdej wykonanej przez nas instalacji. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie, przez co można dobrać odpowiedni osprzęt, przewody i urządzenia dopasowane do konkretnego budynku.

Prefabrykacja szaf NN/SN w ofercie Elektryk Sp. z.o.o.

Równie ważnym elementem oferty firmy Elektryk jest prefabrykacja szaf NN/SN, czyli szaf rozdzielczych niskich i średnich napięć. Samodzielna produkcja szaf przez przedsiębiorstwo jest kluczowa, ponieważ to Elektryk kontroluje proces prefabrykacji urządzeń. Współpraca z najlepszymi producentami i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych specjalistów pozwala na produkcję najwyższej jakości szaf rozdzielczych. Elektryk współpracuje z producentami znanymi i cenionymi na całym świecie, takimi jak ABB, Siemens czy Schneider-Electric, którzy dostarczają najlepsze podzespoły. Co więcej, szafy rozdzielcze spełniają wszystkie najważniejsze wymagania, dotyczące zarówno przestrzegania norm, jak i indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie szafy rozdzielcze są produkowane na podstawie norm europejskich CE i ISO 9001:2008. Elektryk wykonuje je według własnych projektów lub projektów tworzonych przez klientów. Każdy produkt jest zaopatrzony w certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności, co czyni szafy rozdzielcze prefabrykowane przez firmę Elektryk bardzo atrakcyjnymi dla firm. Rodzima produkcja szaf spełniających wszystkie istotne normy to doskonała alternatywa dla sprowadzania sprzętu.

Prosty sposób na zakup najwyższej jakości sprzętów elektrycznych i elektrotechnicznych

Do najbardziej znanych elementów działania przedsiębiorstwa należy oferta sprzedaży sprzętu elektrycznego i elektrotechnicznego. Elektryk jest znany jako największa, działająca już od 1985 roku hurtownia, ale dysponuje również nowoczesnym sklepem online. Hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl jest niewątpliwie godnym uwagi miejscem, gdzie zamówienia można składać o dowolnej porze i z dowolnej lokalizacji. Co za tym idzie, zamawianie sprzętu lub części do urządzeń elektrycznych w hurtowni elektrycznej online jest niesamowicie proste i pozwala na znaczną oszczędność czasu.

Polityka środowiskowa Elektryk

Zarówno hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl, jak i inne działania firmy podlegają polityce środowiskowej, mającej na celu zminimalizowanie negatywnego wpływu działań firmy na środowisko naturalne. Misją firmy Elektryk Sp. z.o.o. w zakresie polityki środowiskowej jest wprowadzanie działań umożliwiających prowadzenie działalności w sposób przyjazny dla środowiska. Z tego właśnie względu firma stawia na celu ochronę zasobów poprzez racjonalne zużycie wody i energii, utrzymywanie urządzeń w stanie sprawności technicznej i minimalizację ilości odpadów. Co więcej, Elektryk Sp. z o.o. ma na celu również systematyczne podnoszenie poziomu wiedzy personelu i kreowanie świadomości klientów w kwestii ekologii. Warto zauważyć, że tego typu dążenia stawiane sobie przez przedsiębiorstwo, wskazują jednoznacznie na jego nowoczesny, europejski charakter. Wszystkie procesy odbywające się w ramach działań Elektryka są zgodne z przepisami prawa ochrony środowiska, jak również normami Unii Europejskiej. To dowód na to, że odpowiedzialny biznes, w którego ramach prowadzona jest również hurtownia elektryczna online, łączy w sobie doświadczenie z nowoczesnym podejściem do aktualnych problemów.

Hurtownia elektryczna online

Czemu zawdzięczamy coraz większą popularność sklepów internetowych wśród klientów? Okazuje się, że sprzedaż online jest obecnie najistotniejszym lub jednym z najistotniejszych kanałów sprzedaży w wielu branżach. Miał na to wpływ zarówno zdecydowany rozwój technologii, jak i coraz większa dostępność internetu. Nie inaczej jest w przypadku hurtowni elektrycznej online prowadzonej przez Elektryk Sp. z.o.o. Co więcej, coraz więcej firm i klientów indywidualnych wydaje się preferować zakupy online niż korzystanie z tradycyjnych form kupna różnego typu artykułów. Hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl wyróżnia się jednak spośród innych podobnych podmiotów. Przede wszystkim, jest częścią dużej firmy Elektryk, która oferuje kompleksowe usługi, dotyczące nie tylko sprzedaży, lecz także instalacji, projektowania i prefabrykacji elementów instalacji elektrycznych. Sprawia to, że wzrasta wiarygodność sklepu internetowego. Ponadto, hurtownia elektryczna online prowadzona przez przedsiębiorstwo Elektryk okazuje się być bardzo komfortowym narzędziem. Na stronie hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl można zrobić zakupy w bardzo szybki i intuicyjny sposób.

Dlaczego warto robić zakupy w internecie?

Wygoda zakupów przez internet charakteryzuje się przede wszystkim oszczędnością czasu. Proces wyboru i kupna urządzeń przebiega bez zbędnych formalności i kontaktowania się z firmą w celu pozyskania informacji na temat dostępnych produktów. Wszystkie potrzebne parametry i dostępności towarów widoczne są w hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl. Klient natomiast ma czas na zastanowienie się i wybranie najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb części. Transparentność cen i stanów magazynowych okazuje się olbrzymim atutem, który przekonuje do zakupów internetowych. Możliwość szybkiego sprawdzenia cen i dostępności obserwowanych towarów jest ogromną przewagą hurtowni elektrycznej online nad tradycyjnymi formami zakupów.

Zalety zakupów w hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl

Zakupy w hurtowni elektrycznej online charakteryzują się również ogromną przejrzystością. Warunki dostawy i płatności są wprost określone na stronie internetowej hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl. W przypadku złożenia zamówienia w dniu roboczym do godziny 14:00 (DHL) lub 13:00 (InPost), hurtownia wysyła zamówienie w ciągu 24 godzin. To duży atut w sytuacji, w której zamówione produkty są potrzebne w jak najszybszym terminie. Warto zauważyć też, że hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl umożliwia dostęp do produktów, które nierzadko są ciężko dostępne w innych miejscach. Należą do nich na przykład falowniki, w tym falowniki cenionego producenta ABB. Jeśli towar jest chwilowo niedostępny, nie trzeba samodzielnie sprawdzać stanu magazynowego na stronie sklepu. Hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl może wysyłać drogą mailową powiadomienia o dostępności obserwowanych produktów. To kolejne udogodnienie umożliwiające klientom znaczą oszczędność czasu.

Warto nadmienić, że po założeniu konta na stronie internetowej hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl możliwe są negocjacje i ustalenie indywidualnej ceny. Jest to umożliwione poprzez negocjator cen. Dzięki kontu w sklepie można również na bieżąco sprawdzać aktualne negocjacje i ceny na produktach dostępnych w sklepie internetowym. Założenie profilu w serwisie umożliwia również korzystanie z innych udogodnień, do których należą między innymi możliwość tworzenia list produktów. Tego typu ułatwienia sprawdzają się zwłaszcza w sytuacji, gdy klient chce zakupić wszystkie produkty potrzebne do konkretnej realizacji właśnie w hurtowni elektrycznej online.

Hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl w trosce o prawa konsumentów

Hurtownia elektryczna online prowadzona przez Elektryk Sp. z. o.o. jest doceniania przez niezależne podmioty. Sklep internetowy elektryk-sklep.pl otrzymał certyfikat prokonsumencki. To wyróżnienie nadawane jest sklepom internetowym przez specjalistów – prawników zajmujących się prawem konsumenckim. Certyfikat jest przyznawany wyłącznie podmiotom, które charakteryzują się wysokim poziomem dbałości o prawa konsumenckie. Dysponują jasnymi regulaminami i przestrzegają reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawieranej drogą internetową, jak również ewentualną reklamacją towaru. Co więcej, hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl jest również czynnym członkiem Krajowej Izby Gospodarczej. Hurtownia została wyróżniona przez KIG w konkursie Top Pierwszoroczniak E-Commerce jako jeden ze podmiotów, które rozpoczęły sprzedaż internetową w dobie pandemii.

Jak kupować w hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl?

Zakupy w hurtowni elektrycznej online są bardzo proste – po wejściu na stronę można skorzystać z profesjonalnej wyszukiwarki produktowej. To rozwiązanie pozwala na szybkie odnalezienie potrzebnych produktów po ID producenta. W bazie znajdują się towary najlepszych marek, w tym wielu firm, z którymi hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl ma bezpośrednie umowy. Należą do nich między innymi Siemens, ABB, EATON, Schneider-Electric. Gdy szukamy konkretnego sprzętu, najłatwiej wpisać w wyszukiwarkę jego identyfikator. Dzięki temu błyskawicznie można sprawdzić aktualny stan towaru w magazynie oraz cenę. Co więcej, za pomocą Menu na głównej stronie hurtowni elektrycznej online można z łatwością przeglądać kategorie i podkategorie produktów.

Wygodne zakupy dla klientów indywidualnych i firm

Po znalezieniu odpowiedniego produktu można dodać go do wirtualnego koszyka i kontynuować zakupy. Pomocne okazują się wcześniej wspomniane listy produktów. Warto dodać, że możliwe jest tworzenie wielu list naraz, co pozwala na większe uporządkowanie zakupów w hurtowni elektrycznej online. Zakup można zrealizować zarówno na osobę prywatną, jak i firmę. W przypadku zakupów dokonywanych przez firmę możliwe są szybkie transakcje bez rejestracji. Mimo to, założenie konta na stronie hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl daje wiele korzyści. Związane są one ze wspomnianymi już listami, negocjacjami i indywidualnymi wycenami produktów. Kolejną korzyścią z założenia konta w hurtowni elektrycznej online okazuje się możliwość ustalenia indywidualnych warunków handlowych. Dzięki posiadaniu aktywnego konta minimum raz w miesiącu i dokonania minimum 5 transakcji internetowych można otrzymać zindywidualizowane warunki, w tym limit kupiecki (kredytowy). Limit kupiecki jest bardzo korzystną opcją dla wielu małych i średnich przedsiębiorstw, a także jednoosobowych działalności gospodarczych. Jest udzielany przez sprzedającego i polega na odroczeniu terminu spłaty zakupu przez kupującego. Podczas korzystania z oferty hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl uzyskanie go jest bardzo proste.

Automatyka przemysłowa w hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl

W hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl można znaleźć wiele urządzeń ściśle związanych z procesami automatyki. Dzięki temu każda osoba zajmująca się automatyką może znaleźć części pochodzące od najlepszych producentów. Zapotrzebowanie na tego typu urządzenia w Polsce co roku wzrasta. Automatyka, a zwłaszcza automatyka przemysłowa, staje się coraz bardziej popularna i chętniej wykorzystywana między innymi w przemyśle wydobywczym i metalurgicznym, w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, jak również na liniach produkcyjnych. Szerokie zastosowanie automatyki nie ogranicza się jednak do zastosowania w fabrykach i przetwórniach surowców. Systemy automatyki stosuje się również w sieciach użyteczności publicznej, np. w oczyszczalniach ścieków i elektrowniach. Dużym zainteresowaniem cieszy się też automatyka budynkowa, czyli m.in. wcześniej wspomniane systemy BMS i KNX, ułatwiające zarządzanie różnego typu elementami budynku. Zaliczamy do nich sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem, systemami monitoringu czy systemem alarmowym.

Urządzenia odpowiadające za sprawne działanie systemów automatyki

Przy postępującym rozwoju technologii i inżynierii konieczne są systemy, które umożliwiają bezawaryjne i proste zarządzanie coraz to nowszymi rozwiązaniami. Automatyka przemysłowa i budynkowa pozwala właśnie na usprawnienie sterowania procesami technologicznymi i produkcyjnymi oraz na ograniczaniu konieczności udziału człowieka w tychże procesach. Jest to możliwe dzięki odpowiednim urządzeniom, które można znaleźć w hurtowni elektrycznej elektryk-sklep.pl. Należą do nich między innymi czujniki, takie jak czujniki temperatury, czujniki optyczne czy czujniki indukcyjne. Dzięki nim możliwe jest kontrolowanie procesów automatyki i monitorowanie ich wydajności. W hurtowni elektrycznej online można znaleźć również inne istotne urządzenia odpowiadające za sprawne działanie systemów automatyki, takie jak odpowiednie oprogramowanie, falowniki, urządzenia sterujący czy przekaźniki. Hurtownia elektryczna elektryk-sklep.pl dysponuje szeroką gamą urządzeń do automatyki przemysłowej, dzięki czemu każda firma bądź osoba fizyczna może skompletować odpowiedni system.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read