środa, 19 czerwca, 2024
Strona głównaPORADNIKHypertherm – nowoczesne rozwiązania z zakresu cięcia plazmowego, wodnego i laserowego

Hypertherm – nowoczesne rozwiązania z zakresu cięcia plazmowego, wodnego i laserowego

Hypertherm to nowoczesne, amerykańskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w dziedzinie cięcia. Oferuje szereg innowacyjnych, sprawdzonych rozwiązań z zakresu cięcia laserowego, plazmowego i wodnego. Jego doświadczeniu zaufały miliony klientów z całego świata, dla których szczególne znaczenie mają jakość i nowoczesność dostarczanych rozwiązań. Szeroka oferta, innowacyjne produkty oraz wysoka jakość to tylko niektóre z atutów matki Hypertherm, z której działalnością warto zapoznać się bliżej.

Jak to się zaczęło, czyli początki marki Hypertherm

Marka Hypertherm powstała w 1968 r. Początki jej istnienia nie zapowiadały sukcesu, który miał nadejść w kolejnych lat. Firma rozpoczynała swoją działalność w garażu, w którym jej twórcy opracowali innowacyjną metodę cięcia łukiem plazmowym z użyciem wody. Technologia ta była rozwijana w kolejnych latach, a firma stale rozbudowywała swoją ofertę. Jednym z kamieni milowych w jej działalności było połączenie sił z włoskim przedsiębiorstwem ESSE, dzięki któremu marka dołączyła do swojej oferty także rozwiązania z dziedziny cięcia laserowego.

Kolejnym etapem działalności było przejęcie firmy AccuStream, która specjalizowała się w cięciu wodą. W ten oto sposób Hypertherm mogło zaoferować swoim klientom innowacyjne rozwiązania i technologie z zakresu cięcia plazmowego, wodnego i laserowego. Zakup firmy Jabez Technologies pozwolił natomiast na rozszerzenie działalności o systemy zautomatyzowane. Aktualna oferta marki obejmuje najskuteczniejsze i najlepsze, aktualnie dostępne technologie cięcia wraz z niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi, urządzeniami, maszynami oraz oprogramowaniem. W ofercie Hypertherm znajdują się także nowoczesne systemy CNC i programy CAD/CAM.

Do kogo skierowana jest oferta marki Hypertherm?

Hypertherm to firma, która stawia na wysoką jakość i innowacyjny charakter wszystkich dostarczanych przez siebie rozwiązań. Jej oferta znajduje bardzo szerokie i zróżnicowane grono odbiorców. Z technologii obecnie znajdujących się w portfolio marki korzysta m. in. budownictwo, przemysł ciężki, samochodowy, energetyczny, stoczniowy, stalowy, transportowy. Rozwiązania produkowane przez Hypertherm znajdują także zastosowanie w branży rolniczej, narzędziowej, a także artystycznej, gdzie szczególne znaczenie mają jakość i precyzja cięć. Rozwiązania marki są doceniane za dokładność, wydajność, szybkość oraz wysoką jakość rezultatów końcowych.

Rozbudowana sieć dystrybucyjna sprawia, że produkty marki Hypertherm mają szansę dotrzeć do klientów z całego świata – są one obecnie dostępne w ponad 60 krajach rozsianych po całym świecie. Klientami marki są takie uznane i cenione marki, jak chociażby Volvo, Mercedes Benz, Ford, LG i wiele innych przedsiębiorstw z różnych branży. Oferta obejmująca zarówno rozwiązania przeznaczone do cięcia ręcznego, jak i jego zautomatyzowanego odpowiednika sprawia, że odbiorcami usług Hypertherm mogą być zarówno mniejsze przedsiębiorstwa, jak i prawdziwi giganci i liderzy w swoich branżach. Rozwiązania dostarczane przez hypertherm pozostają przy tym na tyle uniwersalne, że znajdują zastosowanie w większości gałęzi współczesnego przemysłu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read